O mnie.

DSC_0859Kasia. Mama dwojga dzieci, od 14 lat żona jednego męża. Miłośniczka pięknych wnętrz. Od paru lat nieustannie urządzam swój dom. Tworzę, szyję, przerabiam stare meble i ciągle kombinuję, aby nam się miło i ciekawie mieszkało.

 

Kontakt  :  info@basniowydom.pl

12 myśli w temacie “O mnie.

 1. Kasiu napisz mi proszę jeśli się da:) przepis na ten cudowny tort! Co prawda mam synka, najwyżej ozdobiłabym go na niebiesko;) Pozdrawiam!

 2. Cały dom jest piękny a kuchnia jest przecudna. Proszę o informację jaki blat jest w Pani kuchni. Marmur, drewno, płyta? Gdzie można taki zamówic?
  Marzy mi się taka kuchnia.

  • Dziękuję serdecznie Aneto, bardzo mi miło czytać tak pozytywne słowa… a tutaj Cię zaskoczę odnośnie blatu 😉 to tymczasowy blat, powstał na wskutek szybkiej potrzeby i tak już został w kuchni do dziś. Miał być drewniany jednak stolarz nie dotrzymał słowa i nam nie zrobił,a już przeprowadzka była na dniach, dlatego zrobiliśmy na szybko z płyty meblowej 🙂 wytrzymał już prawi 5 lat!
   Pozdrawiam serdecznie..

 3. PANI DOM JEST CUDOWNY !!!
  Jestem akurat w trakcie urządzania naszego wymarzonego domku i jestem zakochana w Pani salonie kąpielowym 🙂 Bardzo bym była wdzięczna gdyby napisala Pani na meila nazwę płytek które są w saloniku kąpielowym.
  Podziwiam Pani kreatywność kazdego dnia.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *