O mnie.

DSC_0859Kasia. Mama dwojga dzieci, od 14 lat żona jednego męża. Miłośniczka pięknych wnętrz. Od paru lat nieustannie urządzam swój dom. Tworzę, szyję, przerabiam stare meble i ciągle kombinuję, aby nam się miło i ciekawie mieszkało.

 

Kontakt  :  info@basniowydom.pl

11 myśli nt. „O mnie.

  1. Kasiu napisz mi proszę jeśli się da:) przepis na ten cudowny tort! Co prawda mam synka, najwyżej ozdobiłabym go na niebiesko;) Pozdrawiam!

  2. Cały dom jest piękny a kuchnia jest przecudna. Proszę o informację jaki blat jest w Pani kuchni. Marmur, drewno, płyta? Gdzie można taki zamówic?
    Marzy mi się taka kuchnia.

    • Dziękuję serdecznie Aneto, bardzo mi miło czytać tak pozytywne słowa… a tutaj Cię zaskoczę odnośnie blatu ;-) to tymczasowy blat, powstał na wskutek szybkiej potrzeby i tak już został w kuchni do dziś. Miał być drewniany jednak stolarz nie dotrzymał słowa i nam nie zrobił,a już przeprowadzka była na dniach, dlatego zrobiliśmy na szybko z płyty meblowej :-) wytrzymał już prawi 5 lat!
      Pozdrawiam serdecznie..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>