Ogłoszenie wyników Candy.

_DSC0043

Kochani !!!

Na wstępie serdecznie dziękuję za tak liczny udział w ogłoszonym, raptem tydzień temu Candy. Bardzo się cieszę, że nagrody przypadły Wam do gustu i tak obficie zgłosiliście udział w rozdaniu. 🙂  Mam nadzieję, że nagrody sprawią radość, przydadzą się, ozdobią Wasze domostwa, dodadzą szczypty klimatu w ten świąteczny czas. Miałam w planie wylosować jedną osobę, która zgarnie wszystko. 🙂  Ale tak sobie pomyślałam, że może jednak dwie….. aby uszczęśliwić choć jedną osobę więcej, bo niestety nie mogę wszystkich. Tym razem losowanie odbyło się dzięki pomocy generatora, każdemu komentarzowi przypisałam numer wg kolejności.

Nie przedłużając, miło mi oznajmić, że

cudny wianek z Greendeco wygrywa:

nr88   Ala z http://alagaj.blogspot.com/p/candy-biore-udzia.html

Poduchę i świeczki lecą do:

         nr36    rzepkam

Serdecznie gratuluję zwycięzcom i proszę o sprawne podanie adresu na e-mail. Jutro wysyłam do Was paczuszki !

Pozostałym osobom bardzo dziękuję za zabawę i już dziś zapraszam na styczniowe rozdanie z okazji pierwszej rocznicy bloga. :-))

_DSC0510

_DSC0214_DSC0042_DSC0384

*  *  *

A zdjęcia, przerywniki to  dekoracje świąteczne, które już ozdabiają nasz domek. Tak, przełamałam się i jest trochę czerwieni. 🙂 Jest i prostota – udało się…. 🙂

Pozdrawiam ciepło

Kasia. ;-*

23 myśli w temacie “Ogłoszenie wyników Candy.

  1. Gratulacje dla zwyciężczyń! A Tobie, Kasiu, wyrazy uznania – piękna choinka! Ja swoją dopiero dziś przytargałam do domu – ostatnio moją głowę zaprzątał chrzest mojego Maluszka i przyjęcie z tej okazji (zresztą nieśmiało zapraszam do podejrzenia), ale teraz już się zabieram za choinkowanie! 🙂 Pozdrawiam przedświątecznie! Kasia.

  2. Serdecznie gratuluję zwycięzcom i dziękuję za zabawę 🙂
    Dekoracje świąteczne delikatne i bardzo klimatyczne. My jeszcze musimy kupić choinkę, a potem wyzwanie – czy córcia pozwoli mi ozdobić choinkę w kolorach, jakie sobie wymarzyłam, czy będzie chciała, żeby zapanował na niej kolorowy rozgardiasz… 🙂
    pozdrawiam
    Justyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *