Gdzie mieszkają wróżki?

_DSC1862

Jak w każdej bajce, za górami, za lasami… w odległej krainie, gdzie wiecznie jest letnia pora roku. 😉 Gdzie łąki pokryte są milionem tęczowych kwiatów i rozpościerają się aż po horyzont…..  Wiatr szumiąc roznosi przyjemną woń kwiecia i zwabia cudnej urody motyle. Nieopodal w lesie zwanym knieją, tuż pod dębowym drzewem, w norce mieszkają cztery kłapouche króliczki. Na przeciwko, za czerwonym muchomorem, w małej dziupli spróchniałej lipy mieszka Pani Misia z Konikiem w Pegaza zmienionym…. A wróżki?  Gdzie mieszkają wróżki? Wróżki fruwają tu i tam, ich domem są wielkie liście łopucha szemrzące przy każdym mniejszym powiewie wiatru. Latające panny grają na harfach z pajęczyny, kąpią się w basenie z deszczowej kałuży i piją nektar tylko z kolorowolistnych kwiatów…..

No… także tego… 😀

Gdyby ktoś nie wiedział, to już wie. 😀

Ja tu tylko sprzątam i zdjęcia dla Was robię.

Albo i nie? Ktoś inny sprząta, ja tylko zdjęcia wrzucam i bajki opowiadam 😀 😀

Kochani

zapraszam na nowości świeżo powstałe,

  moimi dwoma rękoma szyte!!! 😀

_DSC1873_DSC1866_DSC1923_DSC1945_DSC1896_DSC1978_DSC1893_DSC1964_DSC1878_DSC18532_DSC197023

Buziaki ciepłe i wiosenne ślę 🙂

Kasia.

Zabawki od jutra dostępne na www.basniowydom.pl

Cudnej urody, niespotykana, trójwymiarowa ramka pochodzi ze :www.awconcept.pl/

20 myśli w temacie “Gdzie mieszkają wróżki?

  1. Piękny domek dla lalek! Ostatnio myślę o odświeżeniu pokoju mojego maluszka. Znalazłem kilka fajnych dodatków, Ale czy pokój w stylu norweskim nie będzie zbyt „zimny” dla dziecka?:)

  2. Oby to były wyłącznie dobre wróżki. A zupełnie poważnie, wnętrze prezentuje się pięknie, chciałoby się powiedzieć „bajkowo”. To bardzo ważne, żeby w okresie rozwoju dziecka wspierać kształtowanie jego wyobraźni. Taki pokój na pewno w tym pomoże. Cudownie. 🙂

    • Na szczęście u nas są tylko dobre wróżki, bo tworzone z dobrą energią i upchane w nich całe serducho 🙂 Dla mnie rozwój wyobraźni u dziecka jest bardzo ważny, dlatego dużo czytamy książek, bawimy się w twórcze zabawy przez co pobudzamy wrażliwość. Dzięki fantazji i kreatywności wierzę, że będą potrafili z łatwością rozwiązywać problemy jakie je napotkają i będą bogatsze emocjonalnie.
      Pozdrawiam ciepło 🙂

  3. Bajecznie piękny pokoik, taki mega przytulny! Chcę uzyskać taki efekt w pokoiku dla mojej córeckzi, która niedługo przyjdzie na świat 🙂 mam już wsyzstkie meble, teraz tylko przewijak i jakieś piękne dodatki. Mam nadzieje że efekt będzie tak śliczny jak u Ciebie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *