Kuchnia po zmianach

Zapraszam Was dziś w kuchenne progi. Kuchnia przeszła w tamtym roku wielką zmianę. Niestety pożar wymusił remont. Zaczęliśmy odnowę wnętrza od wymiany podłóg. Po kilku miesiącach życia w czarnych osmolonych kątach i przygotowywaniu posiłków na imitujących blaty kuchenne dwóch dechach, marzyliśmy o jasnych, wręcz całkowicie białych wnętrzach. Naszym celem była monochromatyczna, jeszcze bielsza niż dotychczas kuchnia. Białe meble, biała podłoga, białe płytki i ściany.To nasza wymarzona przestrzeń, która uważam, że pięknie przyjmie drewniane i każdego koloru dodatki. Idealna baza do budowania stylizacji, a także swoista oaza spokoju. Tego nam teraz potrzeba, spokoju i poczucia bezpieczeństwa. Biel nam to daje 🙂

Biała podłoga od Quick-Step jaką wybraliśmy idealnie wpisała się w styl wnętrza. Białe drewno ociepliło przestrzeń. Uważam, że dodało kuchni elegancji i wytworności. Tak nazywam panele laminowane drewnem. Ja się na tym łapię i goście, którzy nas odwiedzają są przekonani, że to jest deska. Panele z kolekcji Signature mają bardzo naturalistyczną strukturę, która dla oka i pod ręką daje wrażenie deski. Powierzchnia panela ma głębszy rysunek słoi co tworzy naprawdę realny wygląd drewna.

Panele laminowane oprócz względów estetycznych sprawdzają się rewelacyjnie w użytkowaniu w kuchni. Po kilku miesiącach mogę śmiało to powiedzieć, oraz dodać, że jestem bardzo zadowolona z wyboru tej posadzki właśnie do kuchni. Nie brudzą się tak szybko jak płytki, nie posiadają trudnych do umycia fug. Wystarczy mokra szmatka i są momentalnie czyste. Największym ich atutem dla mnie jest fakt, że są wodoodporne. Dzięki zastosowaniu powłoki hydroseal mamy zapewnioną ochronę przed bakteriami, brudem i wodą. Panele laminowane cechują się dużą odpornością na zarysowania, ich klasa używalności to 32, co oznacza,że podłoga jest naprawdę wysoce odporna na działania mechaniczne.

Poniżej kilka zdjęć sprzed metamorfozy, dajcie znać jak Wam się podoba.

Kuchnia przed remontem
Po remoncie

Panele, które wybraliśmy to Dąb biały malowany z kolekcji Signature:

https://www.quick-step.com.pl/pl-pl/laminat/signature/sig4753_dab-bia%C5%82y-malowany

Pozdrawiam

K.

8 myśli w temacie “Kuchnia po zmianach

  1. Kuchnia wygląda prowansalsko i przytulnie. Białe meble to zawsze dobry wybór, ponieważ można dobrać do nich jakiekolwiek dodatki, a i tak będą świetnie pasować. Finalny wygląd pomieszczenia jest naprawdę zachwycający!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *