W nowym roku…

Nowy rok już nastał, czas pędzi jak szalony. Zdecydowanie za szybko.. Przybywam dzisiaj z postem pełnym życzeń noworocznych i mnóstwem zdjęć. U nas jeszcze długo pocieszymy się dekoracjami świątecznymi, taki mamy zwyczaj.

Moi Drodzy styczeń to miesiąc pełen nadziei na to, że nowy rok przyniesie lepsze, ciekawsze… Każdy z nas ma już jakieś plany, postanowienia.  I ja życzę Wam z głębi serca, tego aby ten nowy, 2016 rok był taki jaki sobie wymarzycie, aby pospełniały się wszystkie zamierzenia, aby Wam nie zabrakło wytrwałości do ich spełnienia. No i przede wszystkim:

Miłości i Szczęścia i Zdrowia …

Do siego roku !!!

_DSC0625_DSC06471_DSC0570_DSC0619_DSC0566 (2)3_DSC0560 (2)_DSC0556_DSC0665_DSC0674_DSC0587_DSC0708_DSC0712_DSC069056_DSC0747Buziaków moc….. 🙂 ))))

Kasia.

38 myśli w temacie “W nowym roku…

 1. Odkąd zaczęłam czytać twój blog zawsze jestem pod ogromnym wrażeniem tej dokładności precyzji w dobraniu wszystkich elementów do siebie aby stanowiły całość. Pozdrawiam i wszystkiego dobrego w nowym roku zapraszając jednocześnie do siebie na podsumowanie ubiegłego roku!

 2. Kasiu, jak najwięcej radosnych chwil w Nowym Roku! 🙂 Nadal zachwycam się Twoim domkiem! :)))
  U mnie powoli zaczynam chować ozdoby świąteczne. W końcu są już u nas od początku Adwentu…hihi! 😉 Przykurzyło się to i owo. Swiecznik znad stołu już rozebrany, bo potrzebne było miejsce w Sylwestra na grilla Raklette.Choinkę przytrzymam tylko do Trzech Króli i pozbędę się jej z pokoju. Zeby u nas zawitała, musiałam rozkręcić stół i wynieść do piwnicy. Niestety zaczyna mi go brakować coraz bardziej. Ba! Niestety ciasne mieszkania mają takie zalety….
  Uściski ślę! 🙂

  • Dzięki Dorotko serdeczne 🙂
   Dla Ciebie i Twojej rodziny również Wszelkiej pomyślności i zdrówka w nowym roku..
   Faktycznie, pocieszyliście się wcześniej klimatem świątecznym, pora już pewnie na wiosenny oddech. A tu jak na złość aura teraz nie sprzyja.. 🙂
   Na pewno już czarujesz nowe, cudne dekoracje.
   Uścisków moc 🙂

 3. Przepięknie Kasiu, cudowny klimat.
  Zachycam się ta półeczką wygląda przepięknie !!!!
  Choinka magiczna i cały domek i to ostatnie zdjęcie bajkowe, to czerwone ubranko wśród szarości, to Milenka ? Uściski przesyłam Tobie i Twojej rodzinie i spełnienia marzeń w Nowym Roku !

 4. Piękne zdjęcia , cudne dekoracje i na końcu córeczka jak czerwony kapturek z bajki;) , napisz proszę skąd ta mała choinka co stoi na komodzie? Jest urocza. pozdrawiam i wszystkiego najlepszego w Nowym Roki, Ela

  • Dziękuję, choineczka pochodzi z greendeco, Na żywo jest jeszcze cudniejsza, aż szkoda że niedługo trzeba ją będzie schować 🙁
   Pomyślności w nowym roku 🙂

 5. wraz z moim narzeczonym planujemy budowę domu. jakiś czas temu gdzieś w internecie znalazłam zdjęcie Twojej kuchni. od razu mu ją pokazałam i zażądałam taka sama. jest przepiękna, cudowna! Reszta też. Jestem zachwycona. Pozdrawiam!

 6. Trafiłam tu na Pani bloga przez Deccorie i zostaje w obu miejscach 🙂 Piękna i inspirująca galeria jak zawsze 🙂 Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.Pozdrawiam ciepło bo mróz na dworze hula 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *